Rezerwacje  +48 791 206 706  Zobacz lokalizację

Masaż

Masaż relaksacyjny Spokojny masaż relaksacyjny dostarcza energii cieplnej do tkanek, a tym samym poprawia samopoczucie i uwalnia od stresu. Głównym celem masażu jest odprężenie organizmu.   Masaż klasyczny Charakteryzuje się ośmioma technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności. Masaż ten oddziałuje na skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe, mięśnie i więzadła. Masaż leczniczy kręgosłupa Metoda leczenia oddziaływająca na […]

Terapia manualna

Często błędnie utożsamiana z kręgarstwem, które w przeciwieństwie do terapii manualnej nie posiada żadnych podstaw w źródłach wiedzy medycznej. Terapia manualna polega na badaniu i leczeniu stawów obwodowych i kręgosłupa.

Fizykoterapia

Ćwiczenia w wadach postawy

Ćwiczenia stosowane w celu usprawnienia fizycznego, często stosowane u osób z małą aktywnością fizyczną lub ćwiczenia wskazane dla osób z wadami postawy np. skoliozy, plecy okrągłe lub stopy płasko-koślawe.

Drenaż limfatyczny

Kinesiotaping

Nowoczesna metoda terapeutyczna polegająca na obklejaniu wybranych części ciała specjalnymi plastrami. Stosuję się u pacjentów przy dotkliwych bólach pleców oraz innych częściach ciała. Można stosować u kobiet w ciąży jako nieliczny środek przeciwbólowy.