Rezerwacje  +48 791 206 706  Zobacz lokalizację

Masaż relaksacyjny

Spokojny masaż relaksacyjny dostarcza energii cieplnej do tkanek, a tym samym poprawia samopoczucie i uwalnia od stresu. Głównym celem masażu jest odprężenie organizmu.

 

Masaż klasyczny

Charakteryzuje się ośmioma technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności. Masaż ten oddziałuje na skórę, tkankę podskórną, torebki stawowe, mięśnie i więzadła.

Masaż leczniczy kręgosłupa

Metoda leczenia oddziaływająca na kręgosłup i mięśnie grzbietu.
Szczególnie wskazany w bólach patologicznych i przeciążeniowych.
Działa odprężająco i tonizująco na mięśnie.
Czas trwania – 30 minut.

 

Masaż twarzy

Wywodzący się z Japonii odmładzający masaż twarzy, szyi oraz dekoltu, w którym oprócz podstawowych technik masażu wykonuje się również uciski. Masaż ma działanie liftingujące i wygładzające zmarszczki, jak również usuwa stres i napięcia mięśni. Przywraca harmonię i poprawia samopoczucie.

Masaż bańką chińską

Zadaniem tych masaży jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż daje efekty antycellulitowe.

 

Masaż aromatyczną świecą

Masaż wykonywany jest świecą, której wosk zamienia się w ciepły i aromatyczny olejek do masażu. Skóra staje się głęboko nawilżona i odżywiona. Zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż z zastosowaniem gorących kamieni, przywracający równowagę ciała i umysłu. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona. Dotyk gorących kamieni zmniejsza stres, działa uspokajająco i przeciwbólowo.

Masaż masłem Shea

Masaż wykonywany masłem, którego olej pozyskiwany jest z pestek drzewa Karite. Odżywia, nawilża oraz regeneruje skórę. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry, natłuszcza i poprawia miejscowe krążenie. Masło jest naturalnym filtrem słonecznym, chroni przed czynnikami atmosferycznymi oraz zanieczyszczeniami powietrza i wody.

Masaż aquavibron

Suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.